Pracownia

Znalazłeś się w Domowej Pracowni Białej Moreli

 

Po roku prowadzenia bloga Biała Morela odważyła się zorganizować miejsce, w którym wystawi pracę własnych rąk, czyli jej dekoracje wykonane z papierowej wikliny. 

 

Jak to się stało?

 

To efekt rozwoju jej internetowego warsztatu. Rok czasu – tyle zajęło jej opanowanie sztuki zwijania papierowych dekoracji. Biała Morela odnalazła w międzyczasie swoją filozofię na życie, którą określa „życiem na miarę”. 

Jest kobietą, która postanowiła prowadzić w pełni życie domowe oraz rozwój własnej drogi zawodowej. Robi to na miarę. Na miarę Białej Moreli, na taką, którą uznała za właściwą. 

Jesteś teraz w jej pracowni, czyli miejscu przeznaczonym do prowadzenia własnej działalności, bo opiekując się ogniskiem domowym wcale nie należy żegnać się z życiem w pełni.  Biała Morela nie ucieka od pracy. Chce pracować do tego stopnia, że pracę zaprosiła do własnego domu.

 

W jakim celu? 

 

To zaproszenie do udziału w jej przedsięwzięciu, ponieważ nie organizuje tylko własnego straganu tutaj, lecz daje coś więcej. Biała Morela pokazuje krok po kroku praktykę życia na miarę. Tutejszy warsztat jest zaproszenie do wspierania jej pracy i nie bójmy się postawić tej sprawy jasno. Pracuje przecież na to.

Domowa pracownia jednak stanowi również zachętę do wypracowania sobie własnej drogi w życiu. Biała Morela ma ważny cel towarzyszący jej pracowni. Jak każdy z nas chce znaleźć sposób na dobre i fajne życie. Życie na miarę. Dlatego prezentuje tutaj swoje prace.

Możesz je zakupić do własnego domu – jasna sprawa – ale możesz także zrobić je samodzielnie! Wystarczy, że sprawdzisz mini-kursy od Białej Moreli. Jednym i drugim będziesz ją wspierał, choć przyjęło się, że dobra działalność to taka, która przynosi dochód. Niemniej Biała Morela nie namawia perswazyjnie do zakupu. Udostępnia to miejsce i swoją historię, abyś sama czy sam zdecydował co zrobić.

  

 

Przejdź do mojego butiku na Dawanda.pl

 

Sprawdź mini-kursy z papierowej wikliny