Cześć, jestem Biała Morela i poznaj moją pracownię

 

Przystawka:

Lubię rzeczy zrobione moimi rękoma. Samodzielnie tworzone sprawiają mi ogromną satysfakcję. Rękodzielnictwo staje się dla mnie coraz większą pasją. Uważam, że mam całkiem niezłe poczucie estetyki i lubię się z moją intuicją. Przykładem są rzeczy wykonane z papierowej wikliny.

Lubię jeść, gotować i nie lubię się przemęczać, a jak jest w kuchni sami wiecie. Właśnie dlatego wynajduję różne sposoby na to, by organizować kuchnię szybką, smaczną i zdrową (z jak najmniejszą ilością naczyń do zmywania)

Zdecydowałam się na odważny krok i odsłaniam przed Wami różne wariacje, które czynię w mojej domowej pracowni. To w niej przyrządzam posiłki. Przygotowuję dekoracje do mieszkania. I to w niej zajmuje się handmade’m. Domowa pracownia to moje mieszkanie. W nim piję kawę, gram na konsoli i leżę do góry brzuchem. Wszystko zorganizowałam tak, jak tego potrzebuję – do pracy i do życia. 

 

 

Danie główne:

Blog został podzielony na pięć kategorii:

Kuchnia i jedzenie – to nie tylko przepisy. Pojawią się poradniki, kuchenne przemyślenia, pomysły na dekoracje stołu. Więcej nie powiem.

Wnętrze – uwielbiam aranżować mieszkanie rzeczami, które wykonuję. Tak, w tej kategorię będę Ci je pokazywać w ich naturalnym środowisku.

Handmade – w tej kategorii pokażę Ci z bliska, jak wyglądają przedmioty zrobione przeze mnie. Dużo zdjęć i technicznych parametrów.

Poradniki – tutaj będą się pojawiać artykuły typowo poradnikowe. Na pierwszy ogień ruszam z mini kursem z papierowej wikliny.

Do pobrania – niektóre z moich rozwiązań wymagały stworzenia od podstaw na przykład etykietek. Tutaj będzie można je pobrać i używać do woli. Kategoria w przygotowaniu.

Deser:

Wszystko co robię, musi być dobrze dopasowane. Filtrowane przez okoliczności, potrzeby, możliwości, pogodę i humor.

Taka jest moja domowa pracownia.

Jest po prostu na miarę.